main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kure kannatas ja alistas Vapruse taas lõpuminutitel

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
06.08.2022
21:46

Jalgpalli Premium liigas on FC Kuressaare mängud otsustatud viimases neljas kohtumises  viimastel minutitel ja nii ka Pärnus, kus Vaprus murti 1:0 88. minuti tabamusest.

Kure peatreeneri Roman Kožuhhovski juhendamisel on viikingid jälginud etteantud plaani ja hoidnud distsipliini kohtumise lõpuni. Meeste firmamärgiks on saanud kannatamine ja oma võimaluse ootamine lõpuvileni välja.

„See tõestab meeste mentaliteeti,“ rääkis Roman Kožuhhovski. „Oleme meeskond, kes suudab survet avaldada, näitame visadust ja usku võitu vaatamata tekkivatele olukordadele. Üks-kaks korda on juhus, aga samm-sammult saame iseloomu toel võiduka lõpuni.“

Kuigi Pärnu rannastaadionil alustasid kindlamalt võõrustajad ja häid tõrjeid tegi väravas Ingmar Krister Paplavskis, siis mida aeg edasi seda enam sai mängu ka Kure ja mängu lõpus olid olukorrad Vapruse värava lähistel. Ainus värav sündis 88. minutil, kui Joonas Soomre tsenderduse lükkas peaga väravasse Sten Reinkort.

„Raske võitlus,“ tunnistas Roman Kožuhhovski. „Me olime selleks valmis, et oponent teeb kõik võidu nimel. Teame, kui ohtlikud nad kodus on ja Pärnus on kõigil keeruline. Aga võitsime teenitult, kannatasime ka rasketes olukordades.“

Samas tegi ligemale kolm kuud ja kaheksa liigamängu kuival olnud Sten Reinkort jälle skoori. „Ütlesin talle juba varem, et ma ei näe probleemi ja olen kindel, et tuleb olukord kui ta hakkab lööma ja nii läks,“ märkis Roman Kožuhhovski.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.