main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitlus keskväljal. Alver Kivi

Võitlus keskväljal. Alver Kivi

Kure FC Flora rammule vastu ei saanud

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
27.06.2020
15:41

Kuigi FC Kuressaare meeskond on jalgpalli Premium liigas näidanud head mängu oli valitsev Eesti meister ja hetke liider FC Flora seekord siiski parem ning võttis 4:0 võidu.

„Võime vastast õnnitleda, nad said teenitud võidu,“  märkis Kure peatreener Roman Kožuhhovski. „Selliste vastastega on hea mängida, sest nad näitavad meile kätte momendid ja olukorrad, millega tööd teha. Paljuski sai määravaks ka nende kiire värav, sest me valdasime palli, kui nad vasturünnakust teenisid penalti. Aga muidu tänan poisse mängu eest, sest mul polnud kerge väljaku ääres seista, nemad aga pidid mängima.“

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises oli esimene võimalus kohe Kurel, kui Joonas Soomre maha tõmbamise eest määras kohtunik karistusala joonel karistuslöögi, millest Märten Pajunurm lõi palli napilt üle värava.

Flora avas skoori juba 10. minutil, kui Rasmus Saar lasi Rauno Allikul endast mööda mängida ja jooksis seejärel oma karistusalas Allikule õlaga selga. Rauno Sappinen oli penaltipunktis kindel.

  1. minutil sai Alliku juba ka ise tabamuse kirja ja Flora 2:0 eduseisul mindi puhkama. 50. minutil teenis Konstantin Vassiljev heast kohast keskelt karistuslöögi ja Henri Järvelaid saatis palli üle müüri alla nurka. 68. minutil skooris Märten Kuusk peaga Poomi karistuslöögist. Seega kolm väravat standardolukordadest.

„Me rääkisime sellest ja teadsime seda, sest neil on olemas mängijad, kes oskavad standardolukordi realiseerida. See on koht, kus peame oma mängu parandama,“ tõdes Roman Kožuhhovski.

Esimese ringiga kogus FC Kuressaare 10 punkti ja on turniiritabelis seitsmendal kohal. Roman Kožuhhovski hinnangul ei ole see maksimum ja saanuks veelgi paremini. „Olime võimelised võtma rohkem punkte, kui 10,“ lausus ta.

„Ootame nüüd kolmapäevast kodumängu Viljandiga. Praegu on ülesanne number üks taastuda, kogu jõudu ja valmistuda korralikult.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.