main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Maarek Suursaar lõi järjekordse kübaratriki. Alver Kivi

Maarek Suursaar lõi järjekordse kübaratriki. Alver Kivi

Kure duublile raske võit

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.08.2021
21:25

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas mängis FC Kuressaare II võõrsil Tallinna FC Flora U19 meeskonna vastu maha kolme väravalise edu, kuid võttis 5:4 võiduga siiski vajalikud 3 punkti.

Tallinnas Sportland Arenal juhtis Kure Maarek Suursaare kolme ja Georg Ander Silla ühe tabamuse järel 46. minutiks 4:1 ja tundus, et mäng on tehtud. Flora noored arvasid aga teisiti ja 78. minutil jõudsid nad 4:4 viigini. Lõppskoori vormistas Kure kasuks 81. minutil Igor Ustritski.

„Kontrollisime mängu algust kindlalt ja tundus, et võit on käes. Flora noored olid aga tublid ja nad võitlesid. Väravad tulid siiski meie oma vigadest,“ rääkis Kure treener Jan Važinski.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.