Kure duublile raske võit

Kategooriad: Jalgpall
29.08.2021
21:25

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas mängis FC Kuressaare II võõrsil Tallinna FC Flora U19 meeskonna vastu maha kolme väravalise edu, kuid võttis 5:4 võiduga siiski vajalikud 3 punkti.

Tallinnas Sportland Arenal juhtis Kure Maarek Suursaare kolme ja Georg Ander Silla ühe tabamuse järel 46. minutiks 4:1 ja tundus, et mäng on tehtud. Flora noored arvasid aga teisiti ja 78. minutil jõudsid nad 4:4 viigini. Lõppskoori vormistas Kure kasuks 81. minutil Igor Ustritski.

„Kontrollisime mängu algust kindlalt ja tundus, et võit on käes. Flora noored olid aga tublid ja nad võitlesid. Väravad tulid siiski meie oma vigadest,“ rääkis Kure treener Jan Važinski.