main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Eerik Poopuu lõi teise värava. Alver Kivi

Eerik Poopuu lõi teise värava. Alver Kivi

Kure duubel vormistas võidu teise poolajaga

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.07.2022
20:43

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas kaotas FC Kuressaare U21 võõrsil FC Nõmme United U21 vastu poolaja 0:1, kuid sai teisel poolajal pressingu tööle, lõi kolm vastuseta väravat ja võitis 3:1.

Peatreener Sander Viira ütles, et Nõmme üllatas saarlasi esimesel poolajal oma asetusega, pressing ei toiminud ja mäng ei sujunud. „Samas oli meil võimalusi küll ja United realiseeris oma ainsa võimaluse,“ märkis ta.

Teisel poolajal muudeti asetust, vastane võeti pihtide vahele ning Andero Kivi, Eerik Poopuu ja Sten Penzevi väravatest vormistati 3:1 võit. „Kuni kolmanda väravani oli mäng kindlalt meie kätes ja oleks võinud veel lüüa. Poisid olid lõpuks ka ise rahul,“ tõdes Sander Viira.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.