main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Värava üle rõõmustamas. Allan Mehik

Kure duubel Tuleviku vastu ei vääratanud

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
02.07.2023
15:12

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste Esiliiga B-s võitis FC Kuressaare U21 võõrsil Viljandi JK Tuleviku 3:0.

Viljandi linnastaadionil mängitud kohtumises võitis FC Kuresaare avapoolaja võõrustajate 38. minuti omaväravast 1:0, teisel poolajal said 55. ja 70. minutil tabamuse kirja Joosep Kobin ja Mattias Opp.

„Võtsime mängu ja lõppu tõsiselt,“ märkis peatreener Sander Viira, lisades, et reageeriti eelmise mängu ebaõnnestunud lõpule. „Võtsime vastast nii nagu peab ja nagu ikka saab mängida niipalju, kui lubatakse. Kuna olime neile suhteliselt teenimatult kaks mängu kaotanud, siis oli oluline võita. Toonitasin seda poistele ja nad olid tublid.“

Kohtumise kohta ütles Sander Viira, et see oli suhteliselt madala tempoga. „Olime ründavam pool ja kui esimene värav ära tuli ei suutnud Tulevik meile mingit survet panna,“ lausus ta.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.