main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kure duubel piirdus Tartus viigiga

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
12.08.2023
19:43

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste Esiliiga B-s viigistas FC Kuressaare U21 võõrsil 1:1 Tartu JK Tammekaga.

Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul mängitud kohtumises asus Kure Joosep Kobina penaltist 39. minutil 1:0 juhtima, kuid 55. minutil võõrustajad viigistasid. „Võitluslik mäng ja oli teada, et lihtne ei tule,“ rääkis peatreener Sander Viira, lisades, et pigem õiglane tulemus, kus oli võimalusi, aga Tammeka oli kogu aeg ohtlik ja nad olid teravamad.

Kure pidi ajama läbi ilma oma ründeduo Andero Kivi Maarek Suursaareta. Esimest kimbutab vigastus ja teine pidi kaartide tõttu kohtumise vahele jätma. Nii pidid neid asendama Reivo Vinter ja Rando Tarkmeel.

„Ei midagi hullu,“ tõdes Sander Viira. „Rando ja Reivo andsid ees maksimumi ja nad mängisid neile harjumatul positsioonil ja paraku kõike ei saa. Aga kaotusteta seeria läheb edasi ning Tartusse sõita ja mängida pole lihtne. Tammekal oli hea koosseis ka ja kuna meil oli ründaja puudus, siis igati okei tulemus.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.