Reivo Vinter lõi ainsa värava. Allan Mehik

Kure duubel piirdus Raasikul viigipunktiga

Kategooriad: Jalgpall
06.10.2021
13:02

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas lasi FC Kuressaare II võõrsil Raasiku Jokeril viimasel minutil viigistada ja kohtumine lõppes 1:1.

Kuigi Reivo Vinter viis teise poolaja 70. minutil oma meeskonna 1:0 juhtima, lasti võõrustajatel vahetult enne lõpuvilet lüüa viigivärav. „Tegime ühe oma hooaja kehvematest mängudest,“ tõdes peatreener Jan Važinski. „Ei saa öelda, et mehed ei oleks olnud valmis või võtsid kohtumist kergemalt, aga kõik ei tulnud nii välja nagu oleksime soovinud ja oma vigu oli lubamatult palju.“