main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karmo Paju realiseeris Hiiumaa penalti. Allan Mehik

Karmo Paju realiseeris Hiiumaa penalti. Allan Mehik

Kure duubel kaotas hiidlastele

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
10.10.2021
16:46

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas kaotas FC Kuressaare II võõrsil FC Hiiumaale 1:2.

Kärdla staadionil mängitud kohtumises viis Karmo Paju hiidlased 36. minutil penaltist 1:0 juhtima, kuid 45. minutil Igor Ustritski viigistas. 51. minutil jäi Kure vähemusse, kui Georg Ander Sild sai punase kaardi. 63. minutil vormistasid väljakuperemehed 2:1 võidu.

„Eriti võimalusi kohtumises ei olnud,“ rääkis peatreener Jan Važinski. „Oli palju võitlust ja lahtiseid teisi palle. Ei ütle, et meie vähemus sai määravaks, aga see tegi raskemaks. „Pigem oli reaalsem viigiseis, aga neil läks natuke kergemaks. Kokkuvõttes võrdne mäng, natuke üks parem mingil ajal, siis teine. Teine värav tuli väga hea löögiga, mängija oli õigel ajal õiges kohas. Sellised mängud muruväljakul ja sügisel – väga palju võitlust.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.