main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Eerik Poopuu viis Kure kiirelt juhtima. Allan Mehik

Eerik Poopuu viis Kure kiirelt juhtima. Allan Mehik

Kure duubel jätkab kaotuseta ja tõusis teiseks

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
08.05.2022
21:34

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas võitis FC Kuressaare U21 võõrsil Harju JK Laagri U21 3:2 ja tõusis Lääne/lõuna tsoonis teisele kohale.

Laagri kunstmurustaadionil mängitud kohtumises asus Kure juba 3. minutil Eerik Poopuu väravast 1:0 juhtima, kuid puhkama mindi 1:1 viigiseisul. Taas asuti juhtima Andero Kivi 60. minuti väravast ja neli minutit hiljem lõi Indrek Mäeots seisuks 3:1. Enne lõppu õnnestus võõrustajatel üks värav tagasi lüüa.

FC Kuressaare U21 on võitnud 7 kohtumisest 4 ja viigsitanud 3 väravate vahega 23:14. Nii ollakse 15 punktiga teisel kohal, jäädes liidrile Paide Linnameeskond III-st maha 4 punktiga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.