main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Maarek Suursaar lõi kiire avavärava. Allan Mehik

Kure duubel andis 3:0 eduseisu käest

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
30.06.2023
07:38

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste Esiliiga B-s juhtis FC Kuressaare U21 koduväljakul Tartu JK Welco vastu 10 minutit enne kohtumise lõppu 3:0, kuid seejärel lasti vastasel viigistada 3:3.

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises asus Kure juba 4. minutil Maarek Suursaare väravast 1:0 juhtima. Poolaja lõpus suurendas Andero Kivi penaltist eduseisu 2:0-le ja 66. minutil lõi Joosep Kobin seisuks 3:0.

Siis tegi peatreener Sander Viira ära kõik viis vahetust. Külalised polnud aga murtud ja nende tabamused 79., 88. ja 90.+3 minutil võtsid võõrustajatelt juba käes olnud võidu.

„Kindlasti ka peatreeneri otsused, aga siin ei saa ainult mind süüdistada,“ tunnistas peatreener Sander Viira, lisades, et ka mängijad peavad peeglisse vaatama ja eks see oli kõigi kaotus.

„Ka need, keda me välja ei vahetanud lasid kõvasti jala sirgeks. 3:0 edu oli meile täna psühholoogiliselt karuteene, kui tundus, et asi on tehtud. Aga juba enne kui nad lõid 1:3 oli veel momente, see kõik oli õhus.“

Sander Viira sõnul ei näinud ta ka väljaku peal, et mängijad oleks energiliselt üritanud midagi muuta. „Leppisime sellega,“ tõdes treener. „Juhtisime teenitult, aga see mis lõpus juhtus – ilmselt valed vahetused, aga samas on pühapäeval uus mäng. Eks see on jalgpalli võlu ja valu ning usun, et on isegi hullemini asju ära antud. Poistele õppimise koht.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.