Kure alustas karikasarja resultatiivselt

Kategooriad: Jalgpall
25.07.2021
00:05

FC Kuressaare alustas jalgpalli Tipneri karikavõistlusi 1/32-finaalis võõrsil saadud 9:0 võiduga III liigasse kuuluva Pärnu Poseidoni üle.

Pärnu Raeküla staadionil mängitud kohtumises olid Kurel küll mitmed juhtmängijad puudu, kuid sellele vaatamata käis mäng võõrustajate värava all. Paraku jõuti esimesel poolaja vaid korra sihile, kui 22. minutil tegi skoori Michael Schjönning-Larsen.

Ka teine poolaeg kulges enamasti sarnaselt esimesele ja 80. minutini oli seis 3:0, kui skoori tegid veel 49. Ralf-Sander Suvinõmm ja 63. minutil Michael Schjönning-Larsen. Viimastel minutitel korraldati aga tõeline tulevärk, kui palli saatis korra veel väravasse Larsen, kolm tabamust sai kirja 81. pen., 83., 87. Mattias Männilaan, 86. Sten Penzev ja 90. Artjom Jermatšenko.