Ranon Kriisa viis meeskonna juhtima. Allan Mehik

Kure alistas Vapruse ja jätkab võidulainel

Kategooriad: Jalgpall
22.02.2020
16:41

Peatselt algavaks jalgpalli Premium liiga hooajaks valmistuv FC Kuressaare võitis Tallinnas Sportland Arenal Pärnu Vapruse 2:0.

“Olid kohutavad ilmaolud,” tõdes peatreener Roman Kožuhhovski. “Esimesel poolajal mängisime vastu tuult ja oli raske. Aga mulle meeldisid meie esimesed 25 minutit, kus olime väga head.”

Kohtumise mõlemad väravad sündisid teisel poolajal, kui esmalt lõi Ranon Kriisa 1:0 ja pärnakate omaväravast tuli 2:0. Kure tegi kuus vahetust ja omas täielikku ülekaalu. Saarlastel oli veel mitu head võimalust värav lüüa, kuid rohkem eesmärgile ei jõutud.

“Olen rahul, sest ilm ei lubanud meil paremat jalgpalli näidata,” märkis Roman Kožuhhovski, lisades, et keerulistele oludele vaatamata saadi hästi hakkama. “Aga tänase mängu pealt on raske põhjapanevaid järeldusi teha. Ükski meeskond pole veel hooajaks valmis ja esimeste voorudega pannakse kindlasti juurde.”

Roman Kožuhhovski hinnangul on meeskond valmis mentaalselt. “Poisid usaldavad väljakul üksteist ja usuvad meie mänguplaani, selles osas on kõik positiivne,” leidis peatreener.

1. märtsil mängitakse Tallinnas kell 20.30 viimane hooaja eelne kontrollmäng Legioniga.

Kure alustas koosseisus Magnus Karofeld, Ranon Kriisa, Rauno Tutk, Märten Pajunurm, Oliver Rass, Sander Seeman, Mairo Miil, Märten Opp, Silver Alex Kelder, Joonas Soomre ja Sander Laht.

Vahetuses olid  Elari Valmas, Otto Robert Lipp, Sten Penzev, Michael Schjönning-Larsen, Daniel Tuhkanen ja Nevil Krimm.