main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristjan Kombe teeb koondisedebüüdi

Kategooriad: Jäähoki
Autor: Alver Kivi
08.11.2021
09:02

11.-13. novembrini Tallinnas Tondiraba jäähallis toimuval Balti riikide ühisel jäähokiturniiril Baltic Challenge Cup osalevad tänavu Eesti, Läti, Leedu ning Poola koondised. Eesti meeste koondises teeb debüüdi Kristjan Kombe.

„Esimene kord on jah meestega ja see on ikka suur asi minule kuna oma maad on alati hea esindada,“ märkis igapäevaselt Soomes Kiekko-Vantaa meeskonnas mängiv ründaja Kristjan Kombe, kelle sõnul tal eelseisvates kohtumistes konkreetseid plaane eriti pole, aga head hokit tahab ta mängida.

Soome Mestis liiga klubiga Kiekko-Vantaa on 21-aastane Kristjan Kombe mänginud tänavu 13 kohtumist ning löönud 1 värava ja andnud 3 resultatiivset söötu. „Hooaeg on nii alguses veel, aga omal kohal on täitsa normaalselt läinud,“ leidis ründaja.

Traditsiooniline rändkarikaturniir on ühtlasi viimaseks Eesti koondise kohtumiseks enne 2022. aasta kevadel toimuvat IIHF maailmameistrivõistluste I divisjoni B-grupi turniiri, kus vastasteks samuti teiste seas Leedu ning Poola koondised.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.