main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristjan Kombe litriga. Kiekko-Pojat

Kristjan Kombe litriga. Kiekko-Pojat

Kristjan Kombe mängib Soomes resultatiivselt

Kategooriad: Jäähoki
Autor: Alver Kivi
23.02.2023
07:59

Soome jäähoki Mestis liigas Joensuun Kiekko-Pojat meeskonda kuuluv ründaja Kristjan Kombe on vigastuse tõttu küll mänge vahele jätnud, kuid on meeskonnas resultatiivsus punktide arvestuses viiendal kohal.

Kiekko-Pojat resultatiivseim on Denis Kusy 48 punktiga. Talle järgnevad Joel Kerkkänen 41, Artur Gatiyatov 32, Santeri Koponen 28 ja Kristjan Kombe 28 punktiga. Saarlase arvel on 39 mänguga 6 väravat ja 22 väravasöötu. Viimati teenis ta punkti 5:2 võidumängus IPK üle.

Kiekko-Pojat on meistrivõistluste play-off positsioonil, kui 44 mänguga on kogutud 19 võitu, 5 viiki ja 5 kaotust ning 72 punkti annab liigatabelis viienda koha.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.