main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristina Teern rünnakul. FC Flora naiskond

Kristina Teern lõpetas Meistriliiga suurima väravakütina

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
27.11.2023
09:29

Eesti naiste jalgpallimeistrivõistluste Meistriliiga suurimaks väravakütiks sai FC Flora kasuks 30 väravat kõmmutanud ründaja Kristina Teern.

Oma saavutust kommenteerides jäi Kristina Teern tagasihoidlikuks ja ütles, et see on natuke ikka tema jaoks oluline saavutus. Samas leidis ründaja, et 30 väravat ei ole maksimum ja ta on rohkemaks suuteline. „Päris palju olukordi lasin raisku, aga eks need tulevad siis hiljem,“ märkis ta.

Kristina Teern ei osanud öelda, milline neist tabamustest on tema meelest kõige parem või kõige ilusam. „Arvan, et kõigil oli oma tähendus, aga kõige eredamalt on meeles kõik väravad, kui ühes mängus Kalevile 4 lõin, aga kindlasti on neid veel,“ lausus ta, lisades, et kõige tähtsam pole milline oli värav, vaid see kui tänu sellele mäng võidetakse.

Samas on Kristina Teern veel noor ja arenev mängija, kes saab oma mängus veel palju juurde panna. „Kindlalt ei hakka midagi välja ütlema, aga tean ise jah kus on need kohad, kus juurde panna,“ lausus Kristina Teern.

Suurimad väravakütid

1 Kristina Teern Tallinna FC Flora (N)                          30

2 Katriin Saulus Saku Sporting (N)                               23

3 Mari Liis Lillemäe Tallinna FC Flora (N)                     20

4 Lisette Tammik Tallinna FC Flora (N)                        20

5 Liisa Merisalu Tartu JK Tammeka (N)                       20

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.