main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Kristina Teern aitas koondise suure võiduni

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
06.06.2026
09:22

Eesti naiste jalgpallikoondis kohtus võõrsil MM-valikmängus Liechtensteiniga, kelle üle teeniti kindel 5:0 võit. Ründaja Kristina Teern sekkus mängu 70. minutil.

Eesti on kogunud viie mänguga kolm võitu, viigi ja kaotuse. Teenitud 10 punkti paigutavad eestlannad tabelis teisele reale. Viimase alagrupiturniiri kohtumise peab Eesti tuleva nädala teisipäeval, 9. juunil, kui Pärnu Rannastaadionil võõrustatakse alagrupiliider Bosnia ja Hertsegoviinat.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.