main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristina Kuusk Poolas 22.

Kategooriad: Vehklemine
Autor: Alver Kivi
28.05.2022
21:28

Poolas Katowices toimuval epeevehklemise MK-etapil pääsesid naiste individuaalvõistlusel põhiturniirile viis eestlannat, teiste hulgas ka Kristina Kuusk, kes sai kokkuvõttes 22. koha.

Koht EM-ile ja MM-ile sõitvasse Eesti koondisse on tagatud vastavalt kodusele edetabelile Katrina Lehisel ja Nelli Differtil. Kolmanda koha eest peavad võitlust sel paigal asuv Erika Kirpu ning Irina Embrich ja Kristina Kuusk. Neljanda koondislase valib peatreener Kaido Kaabema. Poola MK on enne tiitlivõitlusi viimane ja seal saavad asjad paika. Pühapäeval peetakse naiskonnavõistlus.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.