main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristina Kuusk soojendusel. Team Bizzi

Kristina Kuusk soojendusel. Team Bizzi

Kristina Kuusk liigub võistkonnaga olümpiasuunas

Kategooriad: Vehklemine
Autor: Alver Kivi
13.01.2020
08:37

Kuuba pealinnas Havannas peetud vehklemise MK-etapil jõudis Eesti epeenaiskond koosseisus Katrina Lehis, Kristina Kuusk, Erika Kirpu, Julia Beljajeva finaali, millega tõusti Tokyo olümpia kohale.

Esimeses ringis vaba olnud Eesti võitis algatuseks kaheksandikfinaalis Ungari 39:34. Veerandfinaalis alistati USA 45:30 ja poolfinaalis 45:33 Ukraina. Finaalis kohtuti Itaaliaga, kellele Eesti kaotas seekord 30:33.

Tokyo olümpiamängudele pääseb edetabeli alusel kaheksa koondist – 4 esimest ja seejärel 4 Euroopa, Aasia, Ameerika ja Aafrika tsoonide parimat juhul, kui koondis mahub edetabelis 16 parema hulka. Eesti on hetkel kuues.

Samas toimunud individuaalvõistlusel sai Kristina Kuusk põhiturniirile ja 32 parema hulka, kuid edasi ei pääsenud.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.