main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kullanaised. Augusto Bizzi

Kullanaised. Augusto Bizzi

Kristina Kuusk krooniti vehklemises maailmameistriks

Kategooriad: Vehklemine
Autor: Alver Kivi
26.07.2017
20:30

Eesti vehklemise epee naiskond, kelle koosseisu kuulus ka Saaremaa 2016. aasta parim naissportlane Kristina Kuuk võitis Leipzigis toimuvate maailmameistrivõistluste finaalis 45:33 Hiina.

Eestlannad alustasis finaali hästi ja nelja minimatši järel juhiti Julia Beljajeva, Kiristna Kuuse ja Irina Embrichi hea vehklemise tulemusel 16:7 ja lõpus vormistas sama kolmik võidu. Erika Kirpu finaalis rajal ei käinud.

Avaringis oli teise paigutusega Eesti vaba. Kaheksandikfinaalis võideti 45:17 Hongkong, veerandfinaalis alistasid eestlannad Saksamaa torgetega 12:11. Poolfinaalis alistati 37:27 Poola.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.