main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristina Kuusk ja Ott Tänak Aasta sportlase nominendid

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
27.11.2017
17:49

Eesti Olümpiakomitee on välja kuulutanud lõppeva spordiaasta Aasta Sportlaste, võistkonna ja treeneri valimise. Spordiaasta Tähtede valimisel on kõigil spordisõpradel võimalus oma sõna sekka öelda.

Naissportlase kategoorias kandideerivad kaugushüppaja Ksenija Balta, taekwondo sportlane Olga Borisenko, tennisistid Kaia Kanepi ja Anett Kontaveit, maadleja Epp Mäe, Freestyle suusataja Kelly Sildaru ja vehkleja Kristina Kuusk.

Võistkonna arvestuses on nominendid võrkpallimeeskond, laskespordi naiskond, mitmevõistluse võistkond, orienteerumise teatemeeskond, paarisaerutamise neljapaat, rallisõitjad Ott Tänak ja Martin Järveoja ning epeenaiskond.

Hääletus on avatud kuni 21. detsembrini.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.