main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rõõmus Kristina Kuusk. International Fencing Federation

Rõõmus Kristina Kuusk. International Fencing Federation

Kristina Kuusele Euroopa meistrivõistluste hõbe

Kategooriad: Vehklemine
Autor: Alver Kivi
18.06.2018
23:17

Serbias Novi Sadis peetavatel epeevehklemise Euroopa meistrivõistlustel võitis Kristina Kuusk hõbemedali, kui kaotas finaalis Katrina Lehisele 14:15.

Alagrupiturniiril sai Kristina Kuusk kolm võitu ja paigutati põhitabelisse 41. numbri all. Põhiturniiril alistas ta esmalt 15:13 poolatari Aleksandra Zamachowska ja seejärel 15:10 itaallanna Mara Navarria.

Kaheksandikfinaalis sai Kristina Kuusk 15:10 võidu venelanna Aizanat Murazajeva üle, veerandfinaalis sai Kuusk jagu ukrainlanna Olena Krõvõtskast 15:14. Poolfinaalis tuli Kuusel minna vastamisi kaasmaalanna Julia Beljajevaga, keda võitis 15:7.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.