main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Esikolmik. volley.ee

Esikolmik. volley.ee

Krista Kotselainen võitis rannavolle finaalis Kadi Mägi

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
15.06.2017
14:56

Nõo Lihavürsti rannavolle karikasarjas toimus naispaaride kolmas etapp, millest võttis osa 9 võistkonda, vahendab volley.

Plussringist mängisid ennast poolfinaali Laura Reiter ja Mari-Liis Tasa ning Kadi Mägi ja Liina Kais. Miinusringist tulid neile vastu Anu Tsirel ja Krista Kotselainen ning rannakoondise noored liikmed Jade Šadeiko ja Katariina Vengerfeldt. Kõige napimalt jäid poolfinaalist eemale Kaisa Karjane ja Helle Vengerfeldt ning Jaanika Jakobson ja Kerttu Lääne.

Finaali võitlesid ennast Tsirel ja Kotselainen ning Mägi ja Kais, finaalis said 2:1 võidu Tsirel ja Kotselainen. Kolmanda koha mängus olid paremad Reiter ja Tasa, Vengerfeldtile ja Šadeikole seega neljas koht. Ainsad, kes suutsid hilisemad võitjad turniiri käigus alistada, olid Jakobson ja Lääne.

Sarja üldedetabelis säilitasid pärast kolme mängitud etappi napi esikoha Liisa Soomets ja Heleene Hollas, rebimine teise koha pärast on eriti tihe. Teiseks tõusid Mägi ja Kais, ühepunktilise vahega tulevad nende järel Vengerfeldtja Karjane, neist omakorda on vaid punktiga maas Malm ja Hunt.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.