main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ioannis Kalmazidis meeskonda juhendamas. Allan Mehik

Ioannis Kalmazidis meeskonda juhendamas. Allan Mehik

Kreeka P.A.O.K tahab Ioannis Kalmazidist peatreeneriks

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
27.04.2021
11:25

Kuigi netikülg volleybox.net kirjutab, et Saaremaa Võrkpalliklubi peatreener Ioannis Kalmazidis jätkab järgmisel hooajal Kreeka klubi Thessaloniki P.A.O.K juhendajana, ei vasta uudis hetkel veel tõele ja kreeklane ei välista Eestis jätkamist.

„Meil on olnud läbirääkimised ja jutuajamised, see vastab tõele, kuid mingit kindlat otsust ja lepingut veel ei ole,“ rääkis Ioannis Kalmazidis. „Ma ei välista, et jätkan Saaremaal, sest mulle klubis meeldib. Aga siin peavad kõik asjad olema korrektselt laual.“

Saaremaa Võrkpalliklubi mänedžer Hannes Sepp ütles, et Ioannis Kalmazidisega on tema võimaliku jätkamise osas räägitud ja midagi lukus ei tohiks veel olla. „Jäi kokkulepe, et kui Ioannisel on midagi konkreetset annab ta sellest ka meile teada,“ rääkis ta.

„Ioannis on professionaal ja ülihea treener, kellega on rahul ka mängijad. Kui meil oleks jätkamise osas asjad sada protsenti kindlad, siis oleks ta meile kindlasti valik number üks. Kahjuks on hetkel asjad klubis ikkagi veel lahtised.“

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.