main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mario Paiste vabaviskel. Alver Kivi

Mario Paiste vabaviskel. Alver Kivi

Korvalli meistriliigas saarlastele kaotused

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
02.12.2017
09:52

Tartu Ülikool läks AVIS Utilitas Rapla vastu kodus revanši järgi. Suhteliselt kindla, stabiilse ning rahuliku etteastega TÜ ka selle sai 75:64. Indrek Kajupank viskas kaotajate kasuks 5 punkti.

Liider BC Kalev/Cramo seisis ametlikus mängus esmakordselt platsil uue peatreeneri, leedulase Donaldas Kairyse juhatamisel. Võõrsil vastas Pärnu Sadam, keda võideti 86:78. Pärnu poolel viskas Timo Eichfuss 6 punkti, Tormi Niits oma punktiarvet ei avanud.

Õhtu kolmandas paaris alistas tabeli teine BC Valga-Valka Maks&Moorits koduplatsil Tallinna Kalev/TLÜ 73:60 (26:37). Kaotajate poole viskas Mario paiste 8 punkti ja võttis 5 lauapalli. Janis Vahter punktiarvet ei avanud.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.