main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kolme päeva jooksu medal kandideerib parima tiitlile

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
14.01.2019
10:44

Portaal Marathon100 on alustanud jooksurahva seas küsitlust selgitamaks eelmise aasta võistluste ilusamaid medaleid.

Ilus medal on jooksja jaoks oluline ja originaalkujundusega medalit saada on alati meeldiv.  Ilusa medali tähtsusest on ka mitmed võistluste korraldajad tänaseks aru saanud ning medalite väljanägemine on viimase paari aasta jooksul suure sammu edasi astunud.  Seetõttu väärivad ka need võistlused, kes medalisse on rohkem aega ja raha investeerinud esiletõstmist.

Portaal küsis jooksjate käest arvamust Eesti ilusaimate jooksumedalite kohta ning pani need, mida jooksjad välja pakkusid, nüüd kodulehel hääletusele, mis kestab täna õhtuni.

Konkurentsis pn kolme päeva jooks, Eesti Ööjooks – Talve Eri, Elva Metsajooksud, Jaansoni Kahe Silla jooks, Jõgeva Jõulujooks, Järvejooksud, Kõrvemaa Kevadjooks, Maraton EV100, Mispo Talvemaraton, Narva Energiajooks, Tallinna maraton, Tartu Linnamaraton ja Viking Line Eesti Ööjooks.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.