main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Lapsed jooksurajal. Saarte Hääl

Lapsed jooksurajal. Saarte Hääl

Kolme päeva jooks kuulub korraldajate plaanidesse

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
19.05.2020
08:28

47. Saaremaa kolme päeva jooks peaks plaanide kohaselt toimuma 16.-18. oktoobril ja korraldajad loodavad, et vaatamata valitsevale keerulisele olukorrale see traditsioon jätkub.

„Jooks on täiesti kavas,“ rääkis üks peakorraldajaid Tõnu Vaher, lisades, et kohe kuidagi ei taha ta seda ära jätta ja traditsiooni katkestada. „Muidugi me ei tea, mis olud seoses selle koroonaga sügisel on, aga kindlasti ei korralda me seda virtuaalsena. Kui uut lainet ei tule teeme võistluse ära.“

2019. aasta oktoobris osales kolme päeva jooksul 995 võistlejat. Tõenäoliselt tellitakse teadmatusele vaatamata 2020. aastaks 1000 medalit nagu mullugi. „Kuna tellimuse peab juulis tegema, siis ei taha me viimasele momendile ka jätta,“ selgitas Tõnu Vaher, kelle sõnul viiakse võimalusel võistlus läbi ka 100 või 200 jooksjaga.

Vaata ka www.saaremaajooks.ee

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.