main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jahid merel. SMS

Jahid merel. SMS

Kolmapäevak peeti tugevas tuules

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
13.07.2015
09:26

Kolmapäeval, 8. juulil sõitsid Saaremaa Merispordi Seltsi avamerepurjekad  neljandat osavõistlust SMS kolmapäevasest seeriavõistlusest.

Vahetult peale starti tõusid tuulepuhangud kohati 14 m/s mistõttu pidi seitsmest starti tulnud paadist väikseim võistlusest osavõttev paat Merilen katkestama. Võistluse võitis Centaur (kapten Rain Riim), teise koha saavutas Lote (Riho Leppik) ja temale vaid ühe sekundi kaotas ja saavutas kolmanda koha Bluebird (Sulev Siigur). Peale neljandat osavõistlust juhib Bluebird 22 punktiga, teisel kohal on Centaur ja kolmas Lote.

Priit Kuusk,  võistlusjuht

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.