main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Victoria Vihman väljalöögil. Alver Kivi

Victoria Vihman väljalöögil. Alver Kivi

Kolm FC Kuressaare neidu jalgpallikoondises

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
16.08.2019
09:04

Tüdrukute U17 jalgpallikoondist ootab järgmisel nädalal võõrsil ees kaks maavõistlust Valgevene eakaaslastega, U16 koondis mängib Balti turniiril. FC Kuressaare on esindatud kolme mängijaga.

U17 koondi, kelle koosseisus on väravavaht Victoria Vihman peab esimese kohtumise neljapäeval, 22. augustil ning uuesti minnakse vastamisi 24. augustil. Mõlemad mängud toimuvad Minskis Valgevene Jalgpalli Liidu treeningkeskuses.

Nende kohtumistega valmistutakse 20.-26. oktoobrini Slovakkias toimuvaks EM-valikturniiriks, kus meie noortekoondise vastasteks on lisaks võõrustajatele Soome ja Austria koondised.

Tüdrukute U15 koondis, kelle rivistusse kuuluvad Helina Tarkmeel ja Kaili Lilles osaleb järgmisel nädalal Lätis toimuval Balti turniiril, kus lisaks lõunanaabrite ja Leedu eakaaslastele võetakse mõõtu ka Fääri saarte koondisega.

Avamängus on 22. augustil Eesti vastaseks võõrustajad, järgmisel päeval kohtutakse Fääri saarte noortekoondisega ning 24. augustil ootab ees mäng Leeduga.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.