main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Koit Repnau teeb Saaremaa rallil come backi

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
10.10.2019
08:34

Reedel ja laupäeval sõidetaval Saaremaa rallil teeb kaheksa aastase vaheaja järel taas stardi Koit Repnau, kes on varem osalenud kokku viiel korral ja neist kolm ka lõpuni sõitnud.

Koit Repnau asub koos Oliver Peeboga kihutama Seat Ibiza GTI-ga klassis EMV 6. Mehed alustasid koos sõitmist rahvarallidel juba 2003. aastal ja 2006. aastal tehti debüüt sportrallil. Viimane ralli sõideti koos 2011. aastal Rally Estonial E9 klassis ja pärast seda on olnud võidusõidus paus, ehk siis rallist eemalolek kujunes kaheksa aasta pikkuseks.

“Otsustasime sel aastal Saaremaa rallil osaleda, kuna see on üks vahvamaid rallisid Eestis,” rääkis Saaremaa lihatööstuses müügidirektorina töötav Koit Repnau. “Arvestades seda, et Oliver on saarlane ja mina ise Saaremaaga tihedalt tööalaselt seotud, siis on meie jaoks tegemist suhteliselt koduralliga.”

Koit Repnau sõnul on põhieesmärgiks ralli kindlasti lõpetada. “Kuna võistluspaus on olnud pikk ja autoga sõidetud vaid maksimum kolm kilomeetrit, siis ei oska hetkel midagi muud prognoosida. Loomulikult ei lähe me midagi kergelt ära andma,” märkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.