main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tublid tüdrukud. Saaremaa Võrkpalli Liit

Tublid tüdrukud. Saaremaa Võrkpalli Liit

Kohila Cupil saavutati teine ja kolmas koht

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
17.05.2018
17:03

Kohila Cup võrkpallis peeti samal ajal kui U12 Eesti meistrivõistlused ehk 16. mail. Saaremaa spordikooli noormehed tuli antud võistlusel teiseks ja neiud kolmandaks.

Turniirist said osa võtta kõik need võistkonnad, kes U12 Eesti meistrivõistluste finaali ei pääsenud. Noormeeste turniiril saadi ühe kaotuse kõrvale kaks võitu ja sellega tuldi igati heale teisele kohale.

„Oleme sellel turniiril alati mänginud, et lastele rohkem mänguvõimalust anda. Sellel korral ei olnud küll palju osavõtjaid, aga eesmärk, et mängida ja kogemusi hankida, said kuhjaga täidetud,” tõi Asko Esna välja.

Tüdrukute turniirist võttis osa aga palju rohkem võistkondi. Alagrupis mängiti Rakvere SK I, Kohila VK II ja Keilaga 1:1 viiki, aga kindlalt võideti 2:0 Lähte II ja Põlva SK-d. Poolfinaalis tuli küll 0:2 alla jääda Kohila VK I, aga 3.-4.koha selgitamisel oldi 2:0 üle Rakvere II esindusest. Tüdrukute juhendaja Cristin Lepp oli oma hoolealuste üle uhke ja õnnelik. „Algul kui võistlustest jutt oli, siis ei plaaninud me üldsegi minna, aga nüüd olen õnnelik, et otsust muutsime. Tüdrukud näitasid ilusaid pallinguid, kus eriti kiidan Maarjat, kes Lähtga mängus servis geimis algusest lõpuni. Noored neiud on saamas üle võistlushirmust ja seda näitas ilmekalt ka eilne võistluspäev,” lausus Lepp.

Noormehed mängisid koosseisus: Gregor Hein, Fredi Paiste, Sass Kirs, Peeter Lipu ja Kristo Kombe.

Tüdrukud mängisid koosseisus: Grete Aavik, Maarja Põder, Helena Tamleht ja Mariete Järvelaid.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.