main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karola Soe rajal. Allan Mehik

Kivi ja Soe on Eesti golfikoondiste kandidaadid 2023

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
28.04.2023
08:41

Eesti golfikoondiste kandidaatide nimekirjad on aluseks Eesti golfikoondise võistkondade moodustamisel ning wild cardide jagamiseks. Nimekirjad on esitatud golfikoondiste peatreenerite poolt ning kinnitatud saavutusspordi toimkonna poolt.

Saavutusspordi toimkond on koostöös golfikoondiste treeneritega kinnitatud erinevad selle aasta koondiste moodustamise reglemendid ja treenerite ettepanekul ka noorte ja täiskasvanute koondiste kandidaadid. Kandidaatide osas on golfikoondise treeneritel võimalus teha täiendusi ka hooaja jooksul. Saarlastest on välja valitud Ralf Johan Kivi ja Karola Soe.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.