main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Järjekordses kurvis. Ott Tänak facebook

Järjekordses kurvis. Ott Tänak facebook

Kindel sõit tõstis Ott Tänaku Korsikal teiseks

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
07.04.2018
23:58

Korsika MM-rallil hoiavad Toyota WRC-ga sõitvad Ott Tänak ja Martin Järveoja  laupäevase võistluspäeva järel teist kohta kaotades vadi ralli kindlale liidrile Sebastien Ogierile 44,5 sekundit.

Ott Tänak tõusis neljandalt kohalt teiseks laupäeva viimase kiiruskatsega, kui edestas Hyundail sõitvat Thierry Neuville’i 3,2 sekundiga ja läks tema ees 0,1-sekundilise eduga teiseks. Enne seda poodiumikohal olnud Kris Meeke sõitis viimasel katsel teelt välja.

Ott Tänakut tabasid esimesel katsel mootori suretamise probleemid, mistõttu sai ta kirja alles katse seitsmenda aja, kuid järgmisel katsel oli ta vaid sekundilise kaotusega kaks katset järjest võitnud Sebastien Loeb järel teine ja 7. katsel saavutas saarlane oma esimese katsevõidu Korsikal.

“Täna oli meie jaoks pikk päev,” tunnistas Ott Tänak. “Hommikul olime hädas mitme probleemiga, kuid kokkuvõttes läks korda. Me leidsime pärastlõunal hea rütmi ja saime seitsmendal katsel kiireima aja. Kaks viimast katset käis tõsine võitlus Esapekkaga ja respekt sellele mehele. Päeva viimasel katsel me surusime täiega ja tõusime kokkuvõttes teiseks.”

Ott Tänaku sõnul on pühapäeval peamine eesmärk kindlustada teist kohta ja sõita puhtalt.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.