main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitlus korvi all. Irina Mägi

Võitlus korvi all. Irina Mägi

KG ja SÜG korvpallis võrdsed

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
22.02.2018
11:13

Kuressaare linna gümnaasiumide sportmängude karikaturniiri esimesel osavõistlusel korvpallis olid võidukad Kuressaare gümnaasiumi neiud ja Saaremaa Ühisgümnaasiumi noormehed.

Eelmisel aastal võitis neidude korvpalli KG 40:17 ja SÜG noormeeste mängu 65:54. Seekord olid võitjad samad, kui neidude mäng lõppes 26:22 ja noormeestel 57:51.

KG neiud: Melani Raamat, Karita Käsk, Laura-Maria Jõgi, Karoliina Tammel, Elis Armuand, Paula Nõmme, Marii-Marleen Altrof, Gerli Gull, Gerly Ots, Anna-Terese Nurk.

SÜG noormehed: Karl Kustav Kuning, Harles Herman Ojasaar, Mart Truu, Kristo Püüding, Reio Pihlak, Karl-Toomas Sepp, Oskar Kivi, Uku Pärtel Rand.

2009. aastast mängitaval turniiril kohtuvad linna kaks suuremat kooli korv-, võrk- ja jalgpallis. Kokkuvõttes juhib Kuressaare gümnaasium 26,5:19,5.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.