Kevin Saar tüüris Pärnu võidule

Kategooriad: Võrkpall
04.05.2018
08:51

Neljapäeval pandi pall mängu Pärnu spordihallis, kui Eesti võrkpalli meistrivõistluste pronksiseerias läksid esmakordselt vastamisi Pärnu Võrkpalliklubi ning tiitlikaitsja Selver Tallinn. Seeria algus oli maksimaalselt põnev, sest võitja selgitamiseks läks tarvis viit geimi, vahendab volley.

Avageimi võitis Pärnu kindlalt 25:14, ent kaks järgmist vaatust kuulusid pealinna meeskonnale vastavalt 25:17 ja 25:22. Neljandas geimis jäi 25:20 peale suvepealinna meeskond, seega pidi võitja selguma viienda vaatusega. See kulges tasavägiselt, ent Pärnu suutis Edvinas Vaškelise ja Kevin Saare vedamisel 17:15 paremuse maksma panna. Võitjate resultatiivseimaks kerkis 17 punkti (+8) toonud Kevin Saar.

Kolme võiduni peetava seeria teine kohtumine toimub 5. mail Tallinnas Audentese spordihallis ja kolmas mäng taas Pärnus 7. mail.