main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Koondis Rumeenias. Eesti Nooleviske Liit

Koondis Rumeenias. Eesti Nooleviske Liit

Kerli Rüütel debüteerib nooleviske maailmameistrivõistlustel

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
08.10.2019
10:16

Kerli Rüütel kuulub 7. -12. oktoobrini Rumeenias Cluj-Napocas toimuval dartsi maailmameistrivõistlustel Eesti koondisesse, kellel tuleb konkureerida 52 meeskonna ja 46 naiskonnaga.

Eesti noolemäng jõuab tänu sellele võistlusele sel aastal esmakordselt suurele maailmakaardile. Kui WDF Euroopa meistrivõistlusel on Eesti koondis olnud väljas juba kolmel korral, siis maailmameistrivõistlustel osaletakse esimest korda. Ja esmakordselt on esindatud lisaks Eesti meeskonnale ka Eesti naiskond!

Naiskonda kuuluvad Triin Timmermann (Eesti meister 2018, 2019), Marianne Kind (Naiste Liiga võitja 2019), Eve Jalakas ja Kerli Rüütel. “Tase on väga tugev, ega eestlastel suurt võimalust ole, kuid anname endast parima ja kogume kogemusi,” lausus Rüütel.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.