Kergejõustiklastele kaks kulda

Kategooriad: Kergejõustik
18.02.2018
19:07

Laupäeval ja pühapäeval Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud Eesti talvistel kergejõustikumeistrivõistlustel võitsid saarlased kaks kuldmedalit.

Meeste 1500 m jooksus läbis Andi Noot võistlusmaa 3.48,51-ga ja oli sellega konkurentidele alistamatu ning võitis sel distantsil oma esimese kulla. 60 m tõkkejooksus oli kiireim Johannes Treiel, kes sai ajaks 7,95.

Kõrgushüppes sai Hendrik Lillemets 1.95-ga kuuenda koha. 60 m jooksus oli Grat-Magnor Kuris 7,32-ga 15., 200 m jooksus 23,20-ga Grat-Magnor Kuris 10. ja kaugushüppes 6.44-ga Grat-Magnor Kuris 16.

Ainsa naissportlasena tegi kaasa Airike Kapp, kes kuulitõukes oli 11.81-ga viies.