main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saarlaste auto pärast väljasõitu. Dace Janova

Saarlaste auto pärast väljasõitu. Dace Janova

Kenneth Sepp tegi Talsi rallil raske avarii

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
18.05.2015
10:33

Lätis Talsi linnas ja selle ümbruse kruusateedel sõidetud rallil tegid saarlased Kenneth Sepp – Tanel Kasesalu (Ford Fiesta R2) avarii, mille tulemusena said mõlemad mehed peapõrutuse.

Kuni 1,6-liitriste autode klassis olid saarlased eestlastest võidusõidul kiireimad, kuni  11. katsel sõideti rajalt välja. Auto rullus 5-7 korda üle katuse ja jäi seisma sõitja külg õhus. Kenneth Sepp ei saanud kohe autost välja. Kaardilugeja Tanel Kasesalu roomas aga välja ja näitas SOS märki, mille tulemusena katse peatati. Mõlemal mehel tuvastati raske peapõrutus.

„Sõit lõppes sinna,“ tunnistas Kenneth Sepp, kes loodab, et avarii tema edaspidist sõitmist ei mõjuta. „Autot Harju ralliks korda ei jõua ja arstid ei soovitanud startida kahe nädala pärast. Aga kindlasti otsin variante, et igal võimalusel Harju rallil startida.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.