main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mehaanikud ametis. Erakogu

Mehaanikud ametis. Erakogu

Ken Torni ralli rikkus väljasõit

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
17.02.2018
20:28

Rootsi MM rallil Junior WRC klassis avapäeva järel kolmandal kohal olnud Ken Torn ja Kuldar Sikk alustasid laupäeva suurte lootustega, kuid juba esimesel katsel keerati oma Ford üle katuse.

“Tänane päev ei alanud meie jaoks just väga hästi,” tõdes Ken Torn. “Päeva esimesel katsel võtsime üpris rahulikult, kuid paraku ei läinud kõik plaanipäraselt. Olime läbinud peaaegu poole üheksandast katsest, kui ühes paremkurvis sõitsime üle nuki, mis tõstis auto tagumise otsa õhku. Õnnetul kombel oli just selles kohas lükatud tee äärde tasku, mistõttu ei saanud tagumine osa lumevallist toetust ning esiots tabas omakorda valli ja selle tulemusena rullusime üle katuse. Auto jäi pidama tee keskele, katuse peale ning edasisõitmine polnud enam võimalik.”

Hooldusalas väljastas tehniline komisjon otsuse, mis ütles, et auto pole nii suurte kahjustustega, et sõitu ei saaks jätkata. Seega asusid mehhaanikud autot korda tegema, et pühapäeval saaks jälle stardis olla.

“See aga tähendab, et kui kõik hästi läheb, siis oleme homme rajal tagasi ning üritame võtta punktikatselt maksimumi,” lausus Ken Torn.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.