main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Veel rajal. Ott Tänak facebook

Veel rajal. Ott Tänak facebook

Ken Torni Portugali ralli lõppes avariiga

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
20.05.2018
16:36

Laupäeval veovõlli purunemise tõttu Portugali MM rallil JWRC arvestuses teiselt kohalt katkestanud Ken Torn jätkas pühapäeval viiendalt positsioonilt, võitis päeva esimese kiiruskatse, kuid järgmisel katkestas.

Kuulsal Fafe kiiruskatsel vajus Ken Torni Ford Fiesta pärast trampliini olnud paremkurvis teelt välja vastu valli, auto käis mitu tiiru üle katuse ja jäi rattad taeva poole seisma. Võistlus oli sellega selleks korraks lõppenud.

“Sa annad endast parima, kuid alati ei lähe kõik päris nii nagu soovid,” tõdes Ken Torn. “Hoog oli meil kogu nädalavahetuse väga hea, kuid paraku domineeris sel nädalal ebaõnn. Pead me norgu ei lase ja mõtted on juba Soome rallil. Suurimad tänud kõigile toetajatele ja kaasaelajatele!”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.