main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ken Torn ja Kauri Pannas 2019 rallil. Alexandre Guillaumot/DPPI

Ken Torn ja Kauri Pannas 2019 rallil. Alexandre Guillaumot/DPPI

Ken Torni ootab Lätis ees võidukihutamine Martinš Seskiga

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
14.08.2020
08:35

Ken Torn üritab sel nädalal kaitsta oma FIA ERC3 juunioride meistrivõistluste etapivõitu Rally Liepāja rajal, kus tema eesmärkide täitmisel seisab endine meister ja kodukangelane Mārtiņš Sesks, vahendab fiaerc.com.

Pärast Rally di Roma Capitale’il enesekindluse kogumist ootab Ken Torn Martinš Seskiga vastasseisust kiiret kruusalahingut. “See ei saa olema lihtne, sest kohapeal on ka kohalik kangelane Mārtiņš Sesks ja on ka teisi kiireid poisse, kuid kindlasti proovime,” ütles Torn, kes nagu Sesks sõidab Ford Fiesta Rally4-ga.

„Sellel rallil peab olema kiire, kuid peab teadma ka seda, kuidas on haare ja kuidas tunne on. Loodetavasti aitab Roomas saadud enesekindlus. Kuid tegelikult üllatas see tunne, mis meil Roomas oli nii, et loodetavasti on sama tunne ka Liepajas.”

Martins Sesks ütles, et ta on teinud head kodutööd ja teinud mõned head proovikilomeetrid ning sõitnud kaks rallit Leedus. „Nii, et tunneme end Rally Liepaja jaoks üsna heas valmisolekus,” sõnas ta.

Rally Liepāja toimub FIA 2020. aasta Euroopa autoralli meistrivõistluste hooaja teise etapina 14. – 16. augustini.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.