main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ken Torn võistluseks valmistumas. Erakogu

Ken Torn võistluseks valmistumas. Erakogu

Ken Torni ja Kauri Pannast ootab Itaalias tõsine väljakutse

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
24.07.2020
08:22

Pärast koroona pausi nädalavahetusel esimese võistluse FIA ERC3 juunioride meistrivõistlustel Rally di Roma Capitale’l startivaid Ken Torni ja Kauri Pannast ootab ees keeruline asfaldiralli, kuna M-Sporti mehed pole harjunud sõitma Tarmaci rehvidega, vahendas Fiaerc.com.

“See ralli on kindlasti keeruline,” ütles mullu samas klassivõidu saanud Ken Torn. „Esimene päev on palju erinevam, kui teine ​​päev. See on keeruline ja tee olukord muutub palju. Ma pole pärast veebruaris sõidetud Rootsi rallit võistelnud ja viimati sõitsin Tarmaciga Tšehhis Barumi rallil, ehk väga kaua aega tagasi. Loodetavasti saame ühe testi, sest see on minu karjääri Tarmacis ainult viies ralli nii, et see pole lihtne. ”

Kuku raadio saates Powerstage ütles Kauri Pannas, et idee osaleda Itaalias asfaldi rallil tekkis hiljuti, kuigi asfaldil sõidu kogemust on vähe. „Aga sarjas on tulemas veel rallisid ning tahame kogu aeg paremaks saada,“ märkis ta.

„Kogesime eelmisel aastal seda, et kui asfaldil kiiresti ja hea rütmiga sõita, siis on see nauditav. Ken näeb kohti, kus saab paremini. Itaalias tahame kasutada võimalusi saada veel paremaks. Varem olime kruusaralli usku, kuid kui asfaldil kiiresti sõita on see kaardilugejale ka huvitav sõita. Kaardilugeja peab asjadega rohkem kursis olema ja kui ei ole tähelepanelik, siis võib põnevaid asju juhtuda. Meil on ka üks testipäev, aga katsed on eelmise aastaga võrreldes samad.“

Rally di Roma Capitale sõidetakse Itaalias 24.-26 juulil.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.