main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal. M-Sport Poland

Rajal. M-Sport Poland

Ken Torn sõidab Itaalias liidrina

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
25.07.2021
07:49

Reedel Itaalias alanud ERC kolmandal etapil hoiab laupäevaste kiiruskatsete järel Eesti rallipaar Ken Torn – Timo Taniel ERC Junior arvestuses kindlalt liidrikohta, edestades lähimat jälitajat 45,8 sekundiga.

Reede õhtul anti Itaalias, Roomas start Euroopa autoralli meistrivõistluste kolmandale etapile.

ERC Junior arvestuse hooaja liider Ken Torn võistleb Roomas koos Timo Tanieliga. Hooaja kahel esimesel ERC etapil Torni kõrval istunud Kauri Pannas jääb hooaja kolmandalt etapilt eemal isiklikel põhjustel.

Pärast reedel avakatsena sõidetud 2,72 km pikkust publikukatset jätkus võistlus laupäeval kuue kiiruskatsega. Kui reedel toimis Torn – Tanieli Ford Fiesta Rally3 laitmatult, siis laupäeval said eestlased avakatset sõita mõned kilomeetrid, kui autol tekkis roolivõimu probleem.

Hoolimata tehnilistest probleemidest võitsid Torn – Taniel kõik kolm hommikuse ringi katset.

Pärast lõunapausi said eestlased katseid läbida probleemide vabalt ja suurendasid enda edu ERC Junior klassis päeva lõpuks 45,8 sekundini. Üldarvestuses hoiavad Torn – Taniel 37.kohta.

Rally di Roma Capitale 2021 jätkub pühapäeval seitsme kiiruskatsega, mille jooksul läbitakse 123,19 katsekilomeetrit.

“Tänane täispikk võistluspäev ei olnud päris mure vaba. Päeva esimene pool tuli sõita suuresti ilma roolivõimuta, kuid meeskond tegi lõunapausil head tööd ja pärastlõunal enam muresid ei olnud. Päeva teises pooles saime sõita ja nautida,” kirjeldas võistluspäeva Ken Torn.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.