main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitjatena poodiumil. Kauri Pannas facebook

Võitjatena poodiumil. Kauri Pannas facebook

Ken Torn – Kauri Pannas teenisid Tšehhis hooaja kolmanda ERC Junior klassivõidu

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
30.08.2021
07:53

Ralli kokkuvõttes kuulus Torn – Pannasele ERC Junior klassivõit ja absoluudi 15. koht. Saarlaste seljataha jäid mitmed Rally2 autodega võistelnud ekipaažid.

„Saame ralliga rahul olla, sest tegime oma asja ja tõime auto ühes tükis finišisse,“ ütles Ken Torn. „Igatsen tihedamat konkurentsi nagu oli eelmistel aastatel, kuid kahjuks meie klass (ERC Junior) konkurentsi tihedusega sel aastal ei hiilga.“

Euroopa autoralli meistrivõistluste neljas etapp jätkus pühapäeval kuue kiiruskatsega. Kuna Ken Torni ja Kauri Pannase ainsad konkurendid ERC Junior klassi võidule olid eelmisel päeval katkestanud, siis ei pidanud eestlased enam pühapäevastel katsetel suuri riske võtma.

Sellest hoolimata näidati päeva kõikidel katsetel head minekut. Kuigi viimasel katsel läks eestlastele kirja kaheksas katseaeg, siis reaalselt eestlased viimast katset siiski sõita ei saanud, sest nende startinud võistluspaari tõttu katse katkestati ja kõigile anti nominaalaeg.

Ralli kokkuvõttes kuulus Torn – Pannasele kolmandat võistlust järjest ERC Junior klassi võit ja hooaja parimat tulemust tähistanud absoluudi 15. koht. Senine absoluudi parim koht pärines juulis sõidetud Liepaja rallilt, mis lõpetati 18. kohal. Tulemuse teeb veel tugevamaks fakt, et legendaarsel ja tänavu 50 juubelit tähistanud asfaldirallil jäeti selja taha mitmed Rally2 autodega sõitnud võistluspaarid.

Euroopa autoralli meistrivõistlused jätkuvad septembri keskel Azooride ralliga, kuid ERC Junior klassi võistlejad on taas võistlustules alles oktoobri lõpus, kui ees ootamas Ungari ralli.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.