main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitjatena poodiumil. Erakogu

Võitjatena poodiumil. Erakogu

Ken Torn ja Kauri Pannas sõitsid end Poolas võidule

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
30.06.2019
19:40

Rallisõitjad Ken Torn ja Kauri Pannas sõitsid end Poolas Euroopa meistrivõistluste (ERC) etapil juuniorite arvestuses esikohale.

“Eks Euroopa meistrivõistluste arvestuses võita ja seda kaks korda järjest on meie jaoks suur asi,” rääkis Ford Fiesta R5 sõitnud Ken Torn, lisades, et tema viimase aja saavutuste hulgas on see kindlasti kõrgel kohal.

“Edu tõi kindlasti hea tiimitöö ja kõik läks päris hästi, suutsime näidata kiireid aegu. Mõned asjad lasime muidugi sisse ka, aga midagi eriti keerulist ja saatuslikku seekord meie jaoks õnneks ei juhtunud.

Juuniorite ehk ERC 3 arvestuses klassivõidu võtnud Ken Torn ja Kauri Pannas pidasid tõsise duelli norralase Sindre Furusethi ja hispaanlase Efren Llarenaga. Hispaanlane sõitis aga viimasel päeval teelt välja ja norralane sõitis teise päeva õhtul vastu kivi. Nii tõusid Torn ja Pannas klassi võitjaks 37,8 sekundiga Furusethi ees, kolmandaks tuli rootslane Adam Westlund.

“Murdepunkt oli see, kui Furuseth oma autol rehvi lõhkus ja ega ta lõpus eriti ei surunud ka. Ilma selleta oleks tema vastu raske olnud,” tõdes Ken Torn.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.