main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Noorel mehel ongi õppimise aeg. Ken Torn facebook

Noorel mehel ongi õppimise aeg. Ken Torn facebook

Ken Torn: iga kilomeetriga õppisin midagi uut

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
20.09.2018
17:16

Ülejäänud puhkudel nii säravaid resultaate ette näidata ei ole, aga samas katsevõitude arvult on eestlane sarja võitja Emil Bergkvisti järel teine.

“See oli üks asi, mis oli positiivne,” lausus Torn intervjuus ERR-ile. “Meil juhtus, aga õnneks ei juhtunud viimase või eelviimase koha pealt. Olime ikkagi konkurentsis. Väike positiivne killuke selle asja juures.”

“Tahaks loota, et sõitjana olen natukenegi targemaks muutunud. Kui Portugalis sain konkurentidelt 20 sekundiga, siis tekkis stress, et mismoodi ma nii sain. Aga kui Türgis panid mehed mulle esimesel katsel 50 sekundiga, siis ma ei mõelnud nii. Las poisid proovivad siis, olud olid nii rasked, et seal ei saanudki.”

Torn tähtsustas ühes tükis finišisse jõudmist. “Kindlasti sain aru, et tuleb edasi tugevalt tööd teha. Kõikides asjades on kõvasti arengut juurde vaja. Tervik tuleb paremaks muuta.”

Kuigi kõik ei kulgenud plaanitult, siis hooaega tervikuna ta pettumuseks ei nimeta. “Oli tulemusi, mis olid muidugi pettumus. Aga iga kilomeetriga õppisin midagi uut. Ma loodan, et mulle antakse võimalus vigu parandada ja järgmisel aastal negatiivsed küljed oma kasuks keerata. Et järgmisel aastal teha ilus tulemus, mida kõik ootame.”

Mis aga järgmisel aastal täpsemalt saab? Nagu autospordis ikka, sõltub palju toetajatest. “Kas praegused tulevad kaasa ja kas suudame leida uusi toetajaid? See aasta võib-olla on eesmärk varem paigas – et ikka sama sarja. Ja meil on aega veidi rohkem raha otsimisega tegeleda.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.