main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kruusaralli peaks saarlasele sobima. Ken Torn facebook

Kruusaralli peaks saarlasele sobima. Ken Torn facebook

Ken Torn alustas Portugalis suurte lootustega

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
18.05.2018
08:17

Portugali MM-rallil JWRC arvestuses koos Kuldar Sikuga sõitev Ken Torn tunnistas, et testikatse mõõdus suuremate probleemideta, kui välja arvata, et peale testikatset tundusid pidurid ja tagumine amortisaator veidi kahtlased.

Portugali ralli esimese katsena sõideti traditsiooniline publikukatse paarisrajal. “Tunne oli autos väga kodune ja hea, kuna saime just möödunud nädalal Tallinna rallil lihvida kruusasõitu ja hoida kätt soojas,” rääkis noor rallipiloot.

!Viimases kurvis lasime oma sõidujoone veidi laiaks, mistõttu kaotasime väärtuslikke sekundeid, kuid sellest hoolimata suutsime olla 36st R2 masinast kolmas ja JWRC arvestuses teine kiireim ekipaaž.”

Reedel stardib Ken Torn rajale 42. autona. “Plaan on anda endast maksimum ja võidelda poodiumi kõrgeimate kohtade eest, kuna kruusaralli peaks olema meie trump, mida tuleb ära kasutada,” lausus ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.