main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Keith Pupart trennis. Alver Kivi

Keith Pupart trennis. Alver Kivi

Keith Pupart: võistkondlikult mängides oleme tugevad

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
15.08.2020
09:03

Septembri lõpus algavaks Credit24 võrkpallihooajaks ettevalmistust alustanud Saaremaa Võrkpalliklubi meeskond on selle ühe liidri Keith Puparti hinnangul võimeline püstitatud eesmärkide täitmiseks, kui tegutsetakse ühise löögirusikana.

„Meie tugevuseks saab olema võistkondlik mäng, kus keegi ei hakka kellegi peale lootma, peame olema kõik korralikul tasemel  ja kõik mehed peavad olema ühise eesmärgi peale väljas,“ märkis teist hooaega klubis alustav nurgaründaja Keith Pupart, kelle hinnangul on meeskond hästi komplekteeritud.

„Ühtselt tegutsedes kipuvad vajalikud asjad paremini välja tulema. Aga kui mingid mehed hakkavad lootma teiste meeste peale, kes rasketes olukordades peaks mängu ära tegema, siis läheb keeruliseks. Edu tagab ühtne meeskonna mäng, kus keegi ei ole põhimees ja kõik mängu sekkunud mehed suudavad kvaliteeti hoida. Meil on võrdseid mängijaid rivistuses palju.“

Kui eelmisel hooajal liitus Keith Pupart meeskonnaga hiljem ning sisse elamine ja rütmi leidmine võtsid aega, siis nüüd saab nurgaründaja alustada ettevalmistust koos meeskonnaga kohe alguses.

Esimesed treeningud on kulgenud heas meeleolus ja Keith Puparti hinnangul on mehed  tulnud Saaremaale tööd tegema. „Eelmine aasta oli selles osas kindlasti keeruline ja praegu nullist alustada on palju parem. Treenime mahtusid ja arendame füüsilist poolt,“ lausus ta.

Samas on Keith Puparti sõnul meeskonnale korraliku hinnangu andmine veel keeruline, sest trennid on värskelt alanud, harjutusi tehakse jalad maas ja kaaslaste oskused ei tule veel korralikult välja.

„Pole näinud veel kedagi hüppamas ja ründamas, aga inimestena tunduvad kõik normaalsed mehed. Selle pealt võib meeskonnale kõrgeid eesmärke seada küll,“ leidis Keith Pupart, kes kogenuima mängijana on valmis vajadusel kandma ka kaptenirolli, kuigi see tema eesmärk ei ole.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.