main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Keith Pupart soovinuks pronksist enamat

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
09.05.2022
09:05

Saarlase Keith Puparti koduklubi Craiova juhid olid Rumeenia liigas saadud pronksiga väga rahul, saarlane ise himustas enamat.

„Mul olid suuremad ambitsioonid. Galați on siinne esiklubi, mida kummardati ette ja taha,” oodanuks Pupart söakamat suhtumist. Craiovas treeniti korralikult, kuid päris profiklubiks Pupart seda ei nimeta. Põhikoosseisu mehed olid korralikud, pingilt polnud võtta suurt kedagi ja isegi täiesti pingevabades mängudes ei proovinudki treener vahetusi teha. „Oleksin isegi rohkem puhkeaega tahtnud. Üllataval kombel kestsime siiski hooaja ära,” lausus 37-aastane Pupart Delfile.ee.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.