main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Keit Pupart koondise vormis. volley.ee

Keit Pupart koondise vormis. volley.ee

Keith Pupart aitas võrkpallikoondisel võita

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
11.07.2015
16:07

Üheksa-aastase pausi järel Euroopa liigas mänginud Eesti rahvusmeeskond, kelle algkoosseisus alustas ka Keith Pupart pakkus Pärnu spordihalli kogunenud publikule suurepärase võrkpalliõhtu.

Eelmisel hooajal liigas kolmanda koha saanud Makedoonia vastu spurditi kohe ette 8:1, kusjuures selleks ajaks oli eestlastel kirjas juba neli bloki- ja kolm servipunkti. Avageimis mänguks õigupoolest ei läinudki ning lõpuks särasid tablool meie 25:9 võidunumbrid. Kahes järgmises geimis seis veidi tasakaalustus, ent kordagi Makedoonia meile ohtlikuks ei saanud. Kaks ülejäänud geimi lõppesid Eesti 25:19 ja 25:18 võiduga, vahendab volley.ee.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.