main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Katrin Lember. Erakogu

Katrin Lember. Erakogu

Katrin Lember sai petanki litsentsi

Kategooriad: Petank
Autor: Alver Kivi
05.07.2019
07:56

Saku petanki klubi koosseisu kuuluv Katrin Lember on Saaremaa esimene naine, kes on Eesti petanki litsentsiga mängija. Litsents annab õiguse osaleda Eesti meistrivõistlustel, maailma- ja Euroopa meistrivõistlustel.

“Kodus on alati hea mängida, kuid on aeg end proovile panna meistrivõistlustel ja ka rahvusvahelistel võistlustel,” märkis enda elukaaslase Urmo Auväärti juhendamisel juba  10 aastat ja enamasti kodusaarel petanki mänginud Katrin Lember.

Eesti petanki mängija litsentsi saamiseks peab kuuluma klubisse ja nii on Katrin Lember esindanud Saku klubi, kus Urmo Auväärt on juba kolm aastat mänginud ja tema hinnangul on Saku klubi Eesti parimaid klubisid.

“Petank võlus mind juba esimestest treeningutest alates,” lausus ta. “Mäng ise pakub head emotsiooni, reisides saab avastada erinevaid paiku, erinevatel väljakutel mängida ja uusi tutvusi leida. See mäng sobib kõigile, noortele-vanadele, naistele ja meestele-mäng ise ei sea mingeid piiranguid.”

Katrin Lember on tulnud Saaremaa meistriks kuuel korral. 2015. aastal võitis ta Eestimaa suvemängudel ja 2016. aastal Linnade suvemängudel esikoha. Sel aastal võistles ta Eesti meistrivõistlustel singlis ja sai naiste arvestuses 5. koha.

25.-28. juulil võistleb Katrin Lember Saku klubiga Itaalias Euro Cup-il, kus ta on sel korral kaasas klubi esindajana.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.